Analizler,  Kategoriler,  Ücretsiz,  Ürünlerim

Ücretsiz swot analizi şablonu

Sizler için swot analizi şablonu hazırladım. Ben bu analiz yöntemini önemli buluyorum. Kendinizi iyi analiz ederek mutlu ve başarılı olacağınız işi bulabilirsiniz. Mutlu olacağınız alanda eksikliklerinizi görüp, giderebilirsiniz. İşiniz için de analiz yapabilirsiniz. Avantajlarınızı iyi değerlendirip, eksiklerinizi giderebilirsiniz. Tehditleri görüp önlemler alabilirsiniz.

Hazırladığım şablon ücretsizdir. İndirip, yazdırabilirsiniz.

Swot analizi

Kişi kendisinin veya işletmesinin güçlü yönlerini, zayıflıklarını, fırsatlarını ve tehditlerini tek bir yerde görmesine, analiz etmesine ve strateji belirlemesine yardımcı olan yöntemdir.

Analiz 4 faktörden oluşur. Bunlar güçlü yönler, zayıf yönler, fırsatlar ve tehditlerdir. İç analiz (güçlü ve zayıf yönler) ve dış analiz (fırsatlar ve tehditler) olarak kendi içinde ikiye ayrılır. Ayrıca güçlü yönler ve fırsatlar faydalıdır, zayıf yönler ve tehditler ise zararlıdır.

Swot analizi kılavuzu

Analizi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sizler için kılavuz hazırladım. Hem bireysel hem de işletme analizi için hazırladığım iki örnek ile fikir sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki SWOT analizi nedir? Nasıl yapılır? Başlıklı yazımdan kılavuza erişebilirsiniz. Dilerseniz kılavuzu indirebilir ve yazdırabilirsiniz.

Şablonu ücretsiz indirebilirsiniz

Sizler için tasarladığım şablonu ücretsiz indirebilirsiniz. Şablonunuzu doldurduktan sonra güçlü yönlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Sunulan tüm ücretsiz yazdırılabilir ürünler yalnızca kişisel kullanım içindir. Orijinal yaratıcıları Oğuz Güldağ dışında hiç kimse tarafından satılamaz veya yeniden dağıtılamazlar. Girişim Gelişim ©

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir