Girişim,  Girişimcilik,  Kategoriler

İngiliz girişimci ve Arabistan

Girişimciler bilgiye sahip olmalıdır. Doğru bilgi ile yola çıkmalıdır. Eksik ve hatalı bilgiler para ve zaman maliyetlerini artırır. Girişimciler neden başarısız olur? Tabii ki de yanlış bilgi ve planlama hatasındandır.

Genç girişimci yola çıkmadan önce daha fazla okumalı, izlemeli, dinlemeli ve gezmelidir. Her zaman bunu savunurum. Her karşılaştığı bilgi değerlidir. Girişimcilik kolay iş değildir. Topluma fayda sağlarlar. Bu yüzden başarılı olmak zorundadırlar. Başarı da bilgiyle gelir. Bu yüzden sizler için çizgi roman tasarladım. Hem bilgilendirici hem de eğlenceli olacağını düşündüm. Bir teksas tommiks veya batman çizgi roman gibi değil. Belki ileride daha kaliteli görseller olur.

Eskiden beri çizgi roman tasarlamak istemişimdir. İlk tasarımım. Hikaye ise bana ait değildir. Pazarlama konusudur. Yazılarımda devamlı bahsettiğim bir hikaye. Hikayemizin adı İngiliz girişimci ve Arabistan. Pazarlama araştırmasının önemini gösterir. Eksik bilgi ile yola çıkmanın ne gibi sonuçlar doğuracağını görürüz. Umarım beğenirsiniz. İyi okumalar.

Çizgi roman

İngiliz girişimci
İngiliz girişimci 2
İngiliz girişimci 3

Lütfen dikkat: Hikaye herkese açıktır ve ücretsiz kullanılabilir. Yalnızca tasarımı Oğuz Güldağ’a aittir. Orijinal yaratıcıları Oğuz Güldağ dışında hiç kimse tarafından satılamaz veya yeniden dağıtılamazlar. Girişim Gelişim ©

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir