Girişim Gelişim Nedir?

Logo Ne Anlama Geliyor?

Sağa doğru duran büyük ok işareti, hedefe doğru gidecek oku ifade etmektedir. Arkasındaki küçük ok işareti de büyük okun hareket halinde olduğunu ve hızla yol aldığını göstermektedir. İkisine bir bütün olarak baktığımızda ise hedefe doğru hızla giden “ok” görmekteyiz.

Logonun üst tarafındaki mavi renk, Girişim Gelişimin “Girişim” kısmını ifade etmektedir. Ayrıca kendine güveni, güveni ve gücü simgelemektedir.

Logonun alt tarafındaki mor renk, Girişim Gelişimin “Gelişim” kısmını ifade etmektedir. Ayrıca bilgeliği, yaratıcılığı, hayal gücünün kuvvetliliğini ve zenginliği simgelemektedir.

Girişimci veya çalışan olun fark etmez. Kendinizi geliştirmeden başarılı olamazsınız. Bir alanda en iyisi olmak için hayatınıza gelişim sürecini dahil etmelisiniz. Çünkü gelişim, hayat boyu devam eden bir süreçtir. Belli bir bitiş noktası yoktur. Bu yüzden herkesin özellikle gençlerin, mutlu olacağı bir alan seçmeleri gerekir.

Girişim Gelişim, siz ziyaretçilerimin, mutlu olabileceğiniz bir alan keşfetmenize, o alanda en iyisi olmak için neler yapabileceklerinize, gelecekte kaliteli, güvenilir, girişken bireyler olmanıza ve başarılı girişimciler veya kariyer sahibi olmanıza yardımcı olmak düşüncesiyle kurduğum bir sitedir.

Vizyonum, bir üsteki paragrafa ek olarak kendini geliştirebilen ve böylece çevresini de geliştirebilen bireylerin, dünyayı daha iyi bir hale getirmelerine vesile olmak.

Misyonum ise, kaliteli bilgiler sunarak, siz ziyaretçilerimin mutlu olabilecekleri, kendilerini ve çevresini geliştirebilecekleri içerikler paylaşmak.

Eski ve Yeni logo

2021
2022

SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN!

www.instagram.com/girisim.gelisim/

www.linkedin.com/in/oğuz-güldağ-25b2b4188

www.twitter.com/girisimgelisimc

https://www.youtube.com/@girisimgelisim

www.facebook.com/grsmglsm

www.pinterest.com/girisimgelisim