Haftalık Planlayıcılar,  Planlayıcılar,  Ücretsiz,  Ürünlerim

ÜCRETSİZ YAZDIRILABİLİR HAFTALIK PLANLAYICILAR

İşlerimizi bazen erteleyebiliyoruz. Bunun sebebi ise birden fazla yapmak istediğimiz olması. Yani dinlenmek istiyoruz, işlerimiz var, kitap okumak veya yürümek istiyoruz. O an hangisini yapacağımızı karar veremeyince erteliyoruz. Sonra ise ya arkadaşlarla buluşuyoruz ya da sadece dinleniyoruz.

Bence planlayıcılar ertelemeyi önleyicilerdir. Çünkü o an ne yapacağımızı bile düşünmeden planımıza sadık kalıyoruz. O an hangisini yapacağımızı düşünmek bile zaman kaybı. Bu ertelemeyi ve zaman kayıplarını önlemek için planlayıcılarımı indirebilirsiniz. İstediğiniz haftalık planlayıcıyı indirmek için görsele tıklayın!

YAŞAMINIZI DÜZENLEMEK İÇİN ÜCRETSİZ YAZDIRILABİLİR PLANLAYICILAR

Sizler için ücretsiz yazdırılabilir haftalık planlayıcılar hazırladım. Hem Türkçe hem de İngilizce olarak tasarladım. Hazırlamaya da devam edeceğim. Çünkü yazı ve planlama ile hayatımız düzene girer. İş hayatımız, okul hayatımız ya da günlük hayatımız için olsun fark etmez. Düzen her zaman iyidir.

ÜCRETSİZ İNDİREBİLİRSİNİZ

Lütfen dikkat: Sunulan tüm ücretsiz yazdırılabilir ürünler yalnızca kişisel kullanım içindir. Orijinal yaratıcıları Oğuz Güldağ dışında hiç kimse tarafından satılamaz veya yeniden dağıtılamazlar. Girişim Gelişim ©

DİĞER PLANLAYICILARA DA GÖZ ATIN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir